Magic Tricks
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Magic Tricks
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Τσόχα ναι ή οχι;

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Τσόχα ναι ή οχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τσόχα ναι ή οχι;   Τσόχα ναι ή οχι; Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 2:16 pm

Παιδιά καθώς νέος στην τέχνη της τράπουλας θέλω να μάθω κατα πόσο είναι καλό για μια τράπουλα να χρησιμοποιούμε τσόχα αντί για μια οποιαδήποτε πετσέτα απο κάτω. Χωρίς να ειμαι γνώστης καταλαβαίνω οτι βοηθάει σε πολλά μια τσόχα. Απλά το δικό μου ερώτημα ειναι αν μια τσόχα αξήζει να την αγοράσει κάποιος αρχάριος. Και οχι μόνο για τους αρχάριους. Λογικά η τσόχα δεν θα φθείρει τόσο εύκολα την τράπουλα που χρησιμοποιεί ο καθένας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skapyro

Skapyro


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Athens

Τσόχα ναι ή οχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσόχα ναι ή οχι;   Τσόχα ναι ή οχι; Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 3:23 pm

File mou tin tsoxa stin sunistw ANEPIFULAXTA, OSO arxi kai an einai akoma kai aneksartitws tou ti exeis mathei kai ti oxi akoma Smile
Einai kuriolektika to fusiko periballon mias trapoulas Razz Tin fthirei para para PARA polu ligotero apo alla trapezomantila/petsetes...(sxedon katholou basika) kai ektos autou uparxoun AMETRITA pragmata pou DEN ginontai xwris tsoxitsa katw apo ta fulla...!
Mporei ta perissotera apo auta na einai arketa proxwrimena, alla to na sunithiseis apo twra tin aisthisi kai ton xeirismo, katalabaineis oti MONO kalo borei na einai..!
Ektos twn upoloipwn, se bazei kai esena sto klima pio polu kai etsi se boithaei psuxologika stin eksaskisi, full!
Agorazeis ASAP loipon xwris fobo kai pathos..! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Ηλικία : 30

Τσόχα ναι ή οχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσόχα ναι ή οχι;   Τσόχα ναι ή οχι; Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 4:13 pm

Eπισης θελω να προσθεσω πως το καλυτερο για κολπα ειναι να χρησιμοποιεις ενα mat,πραγματικα ειναι ιδανικο για κολπα
το mat ειναι καπως ετσι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cardistry.forumgreek.com
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Τσόχα ναι ή οχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσόχα ναι ή οχι;   Τσόχα ναι ή οχι; Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 12:43 am

Το άλλο θέμα είναι απο που αγοράζω τσόχα; Τα χριστούγεννα που είχα πάει Jumbo και αγορασα μάρκες είδα είχε και τσόχες αλλά δεν ξέρω αν είχε μεμονωμένες. Και εδω βόρεια πάλι δεν νομίζω να έχει μαγαζί για τέτιες περιπτώσεις..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Ηλικία : 30

Τσόχα ναι ή οχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσόχα ναι ή οχι;   Τσόχα ναι ή οχι; Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 12:45 am

Σιγουρα μπορεις να βρεις στο εξωτερικο πολυ καλυτερες τσοχες και mat
για Ελλαδα πιστευω τα jumbo ειναι μια χαρα και εγω απο εκει εχω παρει...βεβαια δεν ειναι τελεια αλλα υπαρχει μεγαλη διαφορα σε σχεση με ενα απλο τραπεζι Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cardistry.forumgreek.com
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Oropos

Τσόχα ναι ή οχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσόχα ναι ή οχι;   Τσόχα ναι ή οχι; Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:13 am

Mat ligo diskolo na vreis ellada...kai egw dn exw vrei akoma alla exw tsoxa! tin pira 5 euro apo to supermarket Razz alla genika oi tsoxes ein koble...! Go for it!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Τσόχα ναι ή οχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσόχα ναι ή οχι;   Τσόχα ναι ή οχι; Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:33 am

Πουλάνε τσόχα σε σούπερ μάρκετ; Και στο σούπερ μάρκετ της γειτονιάς που λέμε η στα μεγάλα μόνο; Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skapyro

Skapyro


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Athens

Τσόχα ναι ή οχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσόχα ναι ή οχι;   Τσόχα ναι ή οχι; Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 12:33 pm

Mat i alliws Pad briskeis kai sta ellinika katastimata...apla oi times einai apla ekswpragmatikes...den aksizei KAN ! pantws emena mou tin spaei to pad...protimw xilies fores tin klassiki patroparadoti tsoxitsa Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Oropos

Τσόχα ναι ή οχι; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τσόχα ναι ή οχι;   Τσόχα ναι ή οχι; Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 2:08 pm

Eee oxi egw tin pira apo supermarket Galaxias (ein elliniko kiolas)! dn ein idietera megalo!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τσόχα ναι ή οχι;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Magic Tricks :: Welcome :: Γενική Συζήτηση / General Discussion-
Μετάβαση σε: