Magic Tricks
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Magic Tricks
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Επιτέλους παραγγελία..!!!

Πήγαινε κάτω 
+7
oMaster
mimaras23
Portgas D. Ace
Admin
Ryox
billaras4444
papafistas
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 11:40 am

Μετά από πολύ κόπο και υπομονή (για το οικονομικό θέμα εννοώ) κατάφερα να κάνω την πρώτη μου παραγγελία από το cards4magic.uk.co (μαγαζί από Αγγλία)!
Οι τράπουλες είναι 13 στο σύνολο εκ των οποίων οι 3 είναι θεαματικές, οι άλλες 2 είναι είναι κάτι ανάμεσα σε θεαματικές και απλές (εγώ για θεαματικές θα τις έχω Very Happy ) και οι υπόλοιπες 8 είναι για εξάσκηση! Η παραγγελία είναι καθαρά για xcmαδες! Όχι ότι δεν μπορεί να πάρει τις ίδιες κάποιος για κόλπα αλλά πιστεύω οι συγκεκριμένες βοηθάνε στο xcm (μελλοντικός xcmer Very Happy .
Έχουμε και λέμε λοιπόν:
3x Tally-ho Fan back Colour:Red
3x Tally-ho Fan back Colour:Blue
1x Tally-ho Circle back Colour:Red
1x Tally-ho Circle back Colour:Blue
2x Tally-ho Fan back Colour:Black
1x De'vo's Blades Midnight Edition
1x Tally-ho Viper Circle back
1x Bicycle Raider White Edition
Συνολικά έδωσα 82 ευρώ. Τα μεταφορικά μου βγήκαν γύρω στα 12 ευρώ. Μου ήρθε σήμερα e-mail ότι οι τράπουλες έφυγαν από το μαγαζί οπότε όταν έρθουν θα σας ειδοποιήσω πόσες μέρες πίρε για να φτάσουν εδώ. Αρκετά καλά κατά την γνώμη μου γιατί είναι ακριβές τράπουλες (De'vos Blades είχε 11.50 ευρώ καθώς και οι απλές Tally-Ho είναι πιο ακριβές από τις απλές Bicycle) και πιστεύω είναι τράπουλες με διάρκεια ζωής και ποιότητα.
Περιμένω απαντήσεις για το άμα έκανα σωστές επιλογές Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billaras4444

billaras4444


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 12, 2012 3:39 am

Πρόσφατα πήρα κάποιες τράπουλες από εκέι και έμεινα πολύ ευχαριστημένος.Έκαναν περίπου 5 μέρες να έρθουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryox

Ryox


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: sostos   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 12, 2012 5:01 am

Etsi !! sostos mia xara eisai !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Ηλικία : 30

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 12, 2012 7:51 am

Ηρθε η ωρα να λιωσεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cardistry.forumgreek.com
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 12, 2012 8:38 am

Admin έγραψε:
Ηρθε η ωρα να λιωσεις Wink
Oh yes, I think it's time..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 12, 2012 11:27 am

billaras4444 έγραψε:
Πρόσφατα πήρα κάποιες τράπουλες από εκέι και έμεινα πολύ ευχαριστημένος.Έκαναν περίπου 5 μέρες να έρθουν
Φίλε να σε κάνω μια ερώτηση. Θυμάσαι τις τράπουλες από πιο ταχυδρομείο πήγες να τις πάρεις; Μήπως το ΕΛΤΑ (είναι αν ξέρω καλά το ελληνικό δημόσιο ταχυδρομείο) ή από κανένα άλλο ταχυδρομείο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Oropos

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 12, 2012 11:29 pm

Mou fenete pl akrivo re file :/ ekana prin 1 mina ekana mia paragelia mazi me enan filo sinolika 17 trapoules peripou sta 66 euro pira egw 10 autos 7. Kai dn itan standard kai ets....itan 5 ghost 4 dragon kai alles.Mono 4 standard.Twra vlepw tin dikia sou paragelia ein oi pio polles tally ho oi kanonikes oi opoies ellada kanoun3.5 euro peripou exwteriko 1.50 euro.Opote mou fenete lg akrivo :/ dn xerw...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 13, 2012 1:57 am

Portgas D. Ace έγραψε:
Mou fenete pl akrivo re file :/ ekana prin 1 mina ekana mia paragelia mazi me enan filo sinolika 17 trapoules peripou sta 66 euro pira egw 10 autos 7. Kai dn itan standard kai ets....itan 5 ghost 4 dragon kai alles.Mono 4 standard.Twra vlepw tin dikia sou paragelia ein oi pio polles tally ho oi kanonikes oi opoies ellada kanoun3.5 euro peripou exwteriko 1.50 euro.Opote mou fenete lg akrivo :/ dn xerw...
Φίλε πρώτον δώσε μας το site που παράγγελλες να το ψάξουμε το θέμα!! Δεύτερον, οι White Ghost και οι Dragon τράπουλες είναι σχετικά φτηνές σε σχέση με άλλες τράπουλες. Επίσης ένα κακό που έχει αυτό το site που παράγγειλα είναι ότι όσο ανεβαίνει το κόστος τόσο ανεβαίνουν και τα έξοδα αποστολής. Πάντως άμα έχεις καλύτερο site να προτείνεις βάλτο στην δημοσιότητα!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Oropos

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 13, 2012 4:09 am

oi mones trapoules pou ein akrivoteres...ein oi gaff decks...svengali invisible kai tetia kai ektos kamia exeresh . Oi tally ho kanonika dn ein pio akrives apo bicycle. Standard bicycle = standard tally ho. vevaia ein analogos to magazi. Tr 12 eurw metaforika ein para pl kala gia auto dn borw na katalavw gt sou pige toso akriva. Egw psaxnw kalo polith sto ebay me prosfora. O proigoumenos elege mexri 18 decks 15 eurw metaforika.eixe ftines trapoules. Ama psaxeis kala sto ebay kai vreis kalo polith sumferei pisteuw Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 13, 2012 7:02 am

Λογικά το e-bay πρέπει να είναι φθηνότερο. Αλλά απ' όσο ξέρω αργεί πολύ να έρθει η παραγγελία. Μπορεί και όχι αλλά αυτήν την εντύπωση έχω. Τώρα αυτό το site που παράγγειλα εγώ τις Tally-Ho τις έχει 0.75 pounds ακριβότερες από τις Bicycle. Δηλαδή 1 ευρώ περίπου παραπάνω. Και το κόστος ανέβηκε πολύ κατά τη γνώμη μου από τις Tally-Ho γενικότερα (ειδικά τις 2 Tally-Ho Fan Black είχαν γύρω στα 6.5 ευρώ). Αλλά ήμουν διατεθειμένος να δώσω ένα φράγκο παραπάνω τώρα που το είχα για να μπορέσω να κάνω καλό xcm practise. Λογικά θα κάνω μια ακόμα παραγγελία σε κάνα μήνα ή δύο για να είμαι εντελώς καλυμμένος από απλές τράπουλες και μετά ψάχνω να βρω κάποιον που να πουλάει 4 συγκεκριμένες τράπουλες: De'vos's Blades Bood Edition, Fantastique, Bicycle Vision White Edition και Smoke and Mirrors V6. Αν ξέρει κανένας κάποιον με αυτές τις τράπουλες σε φυσιολογικές τιμές γράψε το στο forum. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Ηλικία : 30

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 13, 2012 8:36 am

Λοιπον εγω λεω πως το cardmagic4uk ειναι πολυ καλο και αξιπιστο αλλα τσουχτερες οι τιμες στα deck και σχετικα φτηνα μεταφορικα και αυτο ειναι το θεμα στην Αγγλια οτι εχουν φτηνα μεταφορικα γι αυτο προτιματε απο τους Ευρωπαιους.Το κακο ειναι τα deck οπως ειπα και πιο πριν.Τωτα Penguin-theory-ellusionist πιστευω ειναι τοπ και εχουν πραγματικα πολυ φτηνα τις τραπουλες καλα μιλαμε για τις απλες ξεφτιλα τιμη.Εδω εχω 2 παραδειγματα (δεν ειχε τις ποζερικες και εβαλα 3 gimmick πιστευω οτι ειναι πιο πολλα αυτα που εβαλα αλλα το εκανα για σιγουρια)

1)[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


2)[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και στις 2 περιπτωσεις συμφερει
Βεβαια αν ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ η παραγγελια παιζει και το θεμα απο το τελωνειο αλλα δυσκολο

Τελος απο Ebay ειναι ακριβως οπως τα λέει το φιλαρακι απο πανω αν βρεις καποιον αξιοπιστο πωλητη μπορεις να κανεις ενα καλο deal μαζι του
Ελπιζω να βοηθησα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cardistry.forumgreek.com
billaras4444

billaras4444


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠαρ Απρ 13, 2012 10:28 pm

Η παραγγελία ήρθε απευθείας σπίτι μου απλά υπόγραψα για την παραλαβη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Portgas D. Ace

Portgas D. Ace


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 04/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Oropos

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 14, 2012 12:38 am

To ebay ama xereis pou na psaxeis dn argei! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Ηλικία : 30

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 14, 2012 12:45 am

Ισχυει αν βρισκεις κανα καλο πωλητη πες και εδω να ξερουμε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cardistry.forumgreek.com
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΣαβ Απρ 14, 2012 2:05 am

Ναι ρε παιδιά αυτό λέμε, άμα ξέρετε κάναν καλό πωλητή ή κανένα καλό site εκτός από αυτά που ξέρουμε ήδη ποστάρετε το για να έχουμε επιλογές. Εγώ π.χ. τώρα θέλω τις 4 τράπουλες που σας έγραψα παραπάνω αλλά ακόμα δεν έχω βρει κάποιον που να τις πουλάει και τις 4 μαζί. Αν και πιστεύω δεν θα βρω κανέναν γιατί οι τράπουλες αυτές είναι πολύ σπάνιες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 5:55 am

Πείρα σήμερα τηλέφωνο στα ΕΛΤΑ και που είπαν πως σήμερα πήγε στο Κέντρο της Θεσσαλονίκης και από Δευτέρα θα μπορέσω να πάω να πάρω τις τράπουλες μου.
Συνολικά 2 βδομάδες ακριβώς με τις αργίες μαζί που ήταν αρκετές(4).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΚυρ Απρ 22, 2012 11:38 pm

Και ΝΑΙ!!!! Σήμερα στις 10:35 τις παρέλαβα από το σπίτι μου!!! Σε λίγο θα ανεβεί και φώτο...! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΚυρ Απρ 22, 2012 11:47 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Ηλικία : 30

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΔευ Απρ 23, 2012 1:06 am

Ετσι!!!
Επιτελους ηρθε η ωρα σου!!!
Με γεια Razz
Παντως ρε παιδακι μου μονο Tally ho βλεπω καμια Standard Bicycle δεν ψηθηκες να παρεις?
Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cardistry.forumgreek.com
papafistas

papafistas


Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΔευ Απρ 23, 2012 5:55 am

Admin έγραψε:
Ετσι!!!
Επιτελους ηρθε η ωρα σου!!!
Με γεια Razz
Παντως ρε παιδακι μου μονο Tally ho βλεπω καμια Standard Bicycle δεν ψηθηκες να παρεις?
Razz
Ήθελα να δω τις Tally-Ho και επειδή θέλω να κάνω xcm αυτές είναι οι καλύτερες!! Σε καμιά άλλη παραγγελία σίγουρα θα πάρω!!
Υ.Σ. : Πόσο άκυρη μπορεί να είναι η ημερομηνία στην φώτο; Χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mimaras23

mimaras23


Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2012
Τόπος : Λάρισα

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΚυρ Δεκ 09, 2012 9:24 pm

ρε παιδια εμενα μαρεσουν τα xcm και τα flourishes τα μαθενω αλλα εχω ενα θεματακι. ειμαι 13,5 χρωνων και εχω πολυ μικρα χερια για καπιες τραπουλες.Τα περισοτερα τα πετειχενω αλλα μερικα οχι και προσπαθουσα να κανω το cobra cut απο τον HowToDisturbReality [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] αλλα δεν χωρουσαν τα πακετακια στο χερι μου οποτε θελω βοηθεια οποιος εχει καποια ιδεα ας γραψει κατι.(μελωντικος xcmας και cardtricker
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oMaster

oMaster


Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Mars

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2012 6:58 am

papafistas έγραψε:
Ναι ρε παιδιά αυτό λέμε, άμα ξέρετε κάναν καλό πωλητή ή κανένα καλό site εκτός από αυτά που ξέρουμε ήδη ποστάρετε το για να έχουμε επιλογές. Εγώ π.χ. τώρα θέλω τις 4 τράπουλες που σας έγραψα παραπάνω αλλά ακόμα δεν έχω βρει κάποιον που να τις πουλάει και τις 4 μαζί. Αν και πιστεύω δεν θα βρω κανέναν γιατί οι τράπουλες αυτές είναι πολύ σπάνιες..

sto mono pou katafera na vrw kai tis tesseris einai edw [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] alla distixos tin Fantastique tin exei mono se uncut kai tin vision se set black/White opte an to kanis gia logous silogis aksizi to ipsilo kostos peripou 143+18$ metaforika... oso gia tin antastique pistevw einai sxetika efkoli na tin vris kai se alo shop kai na tin paris sindiastika me ali paragelia....

1P.S.me gia ta kenouria deck's!!!
2P.S.anameno kai egw mia paragelia apo elusionist apo 24/11
1 fantom
2 masters red/blue
3 Black Tiger
4 TIGER STAINLESS STEEL CUSTOM CARD CLIP
5 LTD. (LIMITED) PLAYING CARDS
otan me to kalo ta paralavw tha rikso kai egw mia photo!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mdkats

mdkats


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2012
Ηλικία : 35

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2012 11:27 am

oMaster έγραψε:

2P.S.anameno kai egw mia paragelia apo elusionist apo 24/11
1 fantom
2 masters red/blue
3 Black Tiger
4 TIGER STAINLESS STEEL CUSTOM CARD CLIP
5 LTD. (LIMITED) PLAYING CARDS
otan me to kalo ta paralavw tha rikso kai egw mia photo!

eixa kanei k gw paragelia apo e otan eixane tin prosfora me tis ltd kai mou hr8ane tetarth 6 dekembriou stin athina, logika mesa stis epomenes meres prepei na sou er8oune
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oMaster

oMaster


Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Mars

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους παραγγελία..!!!   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΤρι Δεκ 11, 2012 7:09 am

mdkats έγραψε:
oMaster έγραψε:

2P.S.anameno kai egw mia paragelia apo elusionist apo 24/11
1 fantom
2 masters red/blue
3 Black Tiger
4 TIGER STAINLESS STEEL CUSTOM CARD CLIP
5 LTD. (LIMITED) PLAYING CARDS
otan me to kalo ta paralavw tha rikso kai egw mia photo!

eixa kanei k gw paragelia apo e otan eixane tin prosfora me tis ltd kai mou hr8ane tetarth 6 dekembriou stin athina, logika mesa stis epomenes meres prepei na sou er8oune

irthan simera alla den ksipnisa noris na tous prolavw aniktous Razz
opote se ligoteres apo 24 tha anevasw photo!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mimaras23

mimaras23


Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2012
Τόπος : Λάρισα

Επιτέλους παραγγελία..!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: paraggelia apo ellusionist   Επιτέλους παραγγελία..!!! Icon_minitimeΤρι Δεκ 11, 2012 3:54 pm

kata tis 16 dekembriou anamenete na kanw mia paraggelia apo ellusionist kai einai h ekshs:

2 X BICYCLE GHOST PLAYING CARDS $5.99
1 X ARTIFICE SECOND EDITION : PURPLE $6.99
2 X TALLY-HO VIPER - FAN BACK $7.99
1 X ENTRAPMENT TRICK BY ERIC JONES $9.95
1 X SHARPIE - BLACK - BUNDLE OF 3 $4.50
1 X FLASH PADS $5.00
1 X BLUE MASTERS EDITION $0.00 (epidei uparxei sthn ellusionist mia prosfora pou an pareis 3 trapoules sou dinoun 1 masters blue h red dwrean)
10 X CHRISTMAS 2012 GAME CARDS $0.00 (xristougeniatiko dwro ths ellusionist).

Ola mazi 61.90$ kai metaforika 18.79$
61.90 + 18.79 = 79.69$
Se eurw einai 61.24
Nomizw einai arketa kala peite mou gnwmes....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Επιτέλους παραγγελία..!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Magic Tricks :: Welcome :: Γενική Συζήτηση / General Discussion-
Μετάβαση σε: