Magic Tricks
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Magic Tricks
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 h kaluterh trapoulobiomhxania

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις

h kaluterh trapoulobiomhxania
bicycle
h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_lcap250%h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_rcap2
 50% [ 4 ]
blue crown
h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_lcap213%h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_rcap2
 13% [ 1 ]
ellusionist
h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_lcap225%h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_rcap2
 25% [ 2 ]
tally - ho
h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_lcap212%h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_rcap2
 12% [ 1 ]
Dan & Dave
h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_lcap20%h kaluterh trapoulobiomhxania Vote_rcap2
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 8
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mimaras23

mimaras23


Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2012
Τόπος : Λάρισα

h kaluterh trapoulobiomhxania Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: h kaluterh trapoulobiomhxania   h kaluterh trapoulobiomhxania Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 6:29 pm

egw prosopika psufisa blue crown
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gate13




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2013

h kaluterh trapoulobiomhxania Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: h kaluterh trapoulobiomhxania   h kaluterh trapoulobiomhxania Icon_minitimeΔευ Μαρ 18, 2013 2:05 am

ellusionist
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skapyro

Skapyro


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Athens

h kaluterh trapoulobiomhxania Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: h kaluterh trapoulobiomhxania   h kaluterh trapoulobiomhxania Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29, 2013 12:04 pm

Nomizw Bicycle me diafora..an skeftei kaneis to POSES diaforetikes trapoules exoun bgei tosa xronia, kai to POSES POLLES apo autes itan korufaies sto handling kai sto feeling...!

Oxi oti me xalane kai oi alles bebaia...alla leme twra..! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mimaras23

mimaras23


Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 09/12/2012
Τόπος : Λάρισα

h kaluterh trapoulobiomhxania Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: h kaluterh trapoulobiomhxania   h kaluterh trapoulobiomhxania Icon_minitimeΤετ Απρ 17, 2013 2:18 am

Skapyro έγραψε:
Nomizw Bicycle me diafora..an skeftei kaneis to POSES diaforetikes trapoules exoun bgei tosa xronia, kai to POSES POLLES apo autes itan korufaies sto handling kai sto feeling...!

Oxi oti me xalane kai oi alles bebaia...alla leme twra..! Smile

sumfwnw gia to pws to skefthkes alla kai pali mia trapoula mporei na einai TOSO ma TOSO aristourgima pou na akurwnei para polles trapoules sumfwnesi s'auto?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skapyro

Skapyro


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012
Ηλικία : 40
Τόπος : Athens

h kaluterh trapoulobiomhxania Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: h kaluterh trapoulobiomhxania   h kaluterh trapoulobiomhxania Icon_minitimeΤετ Απρ 17, 2013 4:34 am

Den mporw na sumfwnisw kai tha sou pw tous logous . . .

1)Ti ennoeis "akurwnei" alles kales trapoules? Diladi an bgei mia para para polu kali trapoula, oi alles ginontai xeiroteres automatws?!Stamatane na einai kai autes kales trapoules ?! Razz

2)Mia biomixania pou uparxei 100 kai kserw gw posa xronia, kai bgazei (exei bgalei) ena karo korufaies trapoules kai oson afora to sxedio, kai to finish, kai to handling tous apo tote pou ksekinise, sigoura den borei na paragkwnistei apo mia kainourgia etairia pou exei bgalei merikes dekades (kai polles lew mallon) mono, akoma kai an kapoies apo autes itan PARA PARA polu kales...(mi ksexname kai poios einai o prwtoporos ston tomea, etsi? Oloi oi alloi douleuoun panw se standards pou prwtoethese i Bicycle...)

3)Dustuxws i eutuxws, den uparxei antikeimenikos orismos tis WRAIAS trapoulas, pera apo ena polu polu mikro pososto pou omologoumenws exei na kanei me to finish.(Diladi me liga logia, sigoura mia xartini trapoula pou kseftizei me ton prwto guro poker pou tha paikseis, einai xeiroteri apo mia linoid finish as poume, i mia plastiki 100%).
Apo kei kai pera omws, OOOOOLA ta upoloipa pou gia ton kathena "sunthetoun" to an mia trapoula einai kali, einai kathara upokeimenika.
To design as poume einai kati KATHAROTATA upokeimeniko...
Akoma kai to handling einai mexri enos simeiou upokeimeniko...

...gia paradeigma egw proswpika otan koitaw to handling mias trapoulas, kai to briskw gamato, i krisi mou auti proerxetai apo to gegonos oti egw proswpika se mia poserotrapoula tha koitaksw pragmata opws suberifora sta apla fans, siberifora se pio perierga fans, suberifora me fanning powder, xwris powder, suberifora otan eksw exei zesto kairo as poume kai ugrasia, suberifora se diafora cuts pou maresei na kanw, anthektikotita twn fullwn otan lugizontai k.a.

...se mia standard trapoula apo tin alli tha koitaksw akoma perissotera pragmata, opws suberifora se anakatemata, faro, weaves, se alles diafores texnikes, to poso glistrane metaksu tous ta fulla, to poso DEN glistrane, suberifora 2 fullwn mazi se diafores texnikes, suberifora se diafora cuts panw sto trapezi ktlp ktlp...

Auta ta kritiria omws proerxontai apo to ti exw EGW mesa sto kefali mou oti thelw apo mia trapoula...Me liga logia ola eksartwntai apo to ti thelei proswpika o kathenas...an kapoios thelei na paizei kathe mera poker as poume, profanws thewrei kaluteres trapoules tis plastikes 100%.
Gia mena oi plastikes 100% trapoules einai axristes teleiws omws Razz

Poios exei dikio ? ? ! Smile

H psifos mou loipon pige stin Bicycle, giati einai kata kapoion tropo apo tous "idrutes" olis autis tis fasis kai tou kumatos twn poserotrapoulwn, kai san biomixania episis exei kathe ma kathe eidous trapoula pou borei na teriaksei sta gousta tou kathena Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
h kaluterh trapoulobiomhxania
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Magic Tricks :: Welcome :: Γενική Συζήτηση / General Discussion-
Μετάβαση σε: